Kontakt oss

Vi holder til på Borgeskogen industriområde i Stokke, mellom Tønsberg og Sandefjord. Her har vi våre verksteder, materiallager og kontor.

Post- og besøksadressen vår er Timber AS, Borgeskogen 21, 3160 Stokke.

Kontoret

E-post: post@timber.no   Telefon: 33360300

Daglig leder

Sindre Nauff   <sindre@timber.no>   Mobil: 94010158

Faglig leder

Anders Frøstrup   <anders@timber.no>   Mobil: 90918527

Leder tømreravdelingen

Petter T. Sem   <petter@timber.no>   Mobil: 95008115

Leder tømmerrammeverkstedet

Thomas Edland   <thomas@timber.no>   Mobil: 94839377

Leder snekkerverkstedet

Øystein Riksfjord   <oystein@timber.no>   Mobil: 91773375

Styreleder

Fredrik Hellberg Hagen   <fredrik@timber.no>   Mobil: 91774123

Organisasjonsnummeret vårt er 980473570.

Følg oss gjerne på Facebook for nyheter.